Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Złota klatka

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Złota klatka

Opis zadania pobocznego o nazwie "Złota klatka" w Dying Light 2.

Po zbliżeniu się do wielkiego finału (wykonaniu jednego wyzwania na arenie po pierwszej rozmowie z Astrid) szefowa Carnage Hall poprosi o drugie spotkanie. Udaj się do jej biura, mijając drzwi do więzienia (tam, gdzie był trzymany Ciro), a potem wchodząc schodami do góry. Kobieta przedstawi Ci informacje o zawodniku o pseudonimie Czacha.

Dying Light 2 - Złota klatka

Zejdź piętro niżej i wejdź do pokoju. Trzymaj się blisko strażnika - musisz poczekać, aż zrobi on rundkę wokół pokoju. Jeśli od razu przejdziesz do drzwi, nie zdążysz otworzyć ich wytrychem. Poczekaj więc, aż wróg minie pokój i dopiero wtedy spróbuj otworzyć drzwi.

Dying Light 2 - Złota klatka 2

W środku zbadaj napis na ścianie, manekina i plakat. Potem przejdź szybko do łazienki, aby nie zauważył Cię strażnik, który wejdzie do pokoju. Gdy opuści to miejsce, sprawdź w łazience sejf. Potrzebujesz do niego szyfru. Po sprawdzeniu ww. rzeczy zauważysz na plakacie cyfry 999, a napis na ścianie sugeruje 2 miejsce. Połącz te liczby, a otrzymasz szyfr.

  • Kod do sejfu to 99-90-2.

Po wpisaniu tego szyfru Aiden zabierze mapę. Wyjdź teraz z pokoju Czachy, a przy bramie odbij w lewo.

Dying Light 2 - Złota klatka 3

Przejdź przez ring i szybko za półkę z lewej strony. Potem, przy materacu, wskocz do szybu wentylacyjnego, do którego prowadzi kabel. Wspinaj się do góry, a wyjdziesz do bezpiecznej strefy. Aby kontynuować to zadanie, będziesz musiał wyjechać z Carnage Hall i wrócić pojazdem na północy mapy do Villedor. Wejdź do pomieszczenia - zrób to w nocy, aby nie znajdowały się tutaj przemieńce.

Na miejscu wejdź szybem wentylacyjnym do góry, potem skorzystaj ze schodów. Omijaj zombie, idąc obok nich po cichu. Na piętrze wejdź na rozwaloną klatkę schodową, zeskocz w dół o jeden poziom i podejdź do drzwi oznaczonych żółtym znacznikiem.

Dying Light 2 - Złota klatka 4

Otwórz je, a następnie idź za śladami. Przeskocz przez stół i zeskakuj na dolne poziomy. Finalnie dotrzesz do więzienia i więźnia - otwórz jego klatkę, aby dowiedzieć się, co robi Czacha ze złapanymi z Carnage Hall. Zabij 3 wrogów i wróć do więźnia.

Dying Light 2 - Złota klatka 5

Potem wejdź do pokoju tortur i zbadaj ciało, obok którego znajdziesz strzykawki. Potem wdrap się wyżej i zbadaj kolejne ciało na stole, a także zbadaj notatkę z lewej strony od wejścia. Następnie zabij więźnia - spraw, aby się położył i rozgnieć mu głowę. To najszybszy sposób na pozbycie się go. Po tym starciu pomów z Astrid i wróć do Carnage Hall. To zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper