Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Przedstawienie musi trwać

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Przedstawienie musi trwać

Opis misji "przedstawienie musi trwać" w Dying Light 2 Bloody Ties.

Po ukończeniu poprzedniej misji, gdzie walczyłeś z Ciro i niezależnie od tego, czy go zabiłeś, czy też nie, przejdziesz na arenę, gdzie zaczniesz walkę z ludźmi Astrid. Jeśli wcześniej uratowałeś więźniów, to pomogą Ci oni w starciu.

Dying Light 2 - Przedstawienie musi trwać

Wyeliminuj popleczników kobiety. Pamiętaj o włóczniach przy filarach czy butlach z gazem, które możesz odpalać, a potem rzucać nimi we wrogów. Następnie porozmawiasz z Astrid - jeśli wykonałeś misję, gdzie sprawdzałeś Czachę, to kobieta przyniesie Ci specjalny środek, który pomoże Ci w starciu. Jeśli nie zrobiłeś tego zadania pobocznego, to przejdziesz od razu do starcia z Czachą.

Dying Light 2 - Przedstawienie musi trwać 2

Nie ma większego znaczenia, czy weźmiesz środek. Jeśli skorzystasz z pomocy Astrid, to ułatwisz sobie po prostu walkę. Po rozmowie zacznij walczyć z finałowym bossem - jest on dość mobilny, ale masz do dyspozycji 3 apteczki i masę gadżetów. Warto je używać wtedy, gdy Czacha się zmęczy i stanie w miejscu - zarzuć go koktajlami Mołotowa i wybuchającymi granatami, a bardzo szybko go pokonasz.

Dying Light 2 - Przedstawienie musi trwać 3

Oprócz tego uważaj na jego elektryczne pociski i ogień wypuszczany z rękawic. Gdy z nich korzysta, wykonuj uniki w lewo lub prawo. Po walce rozpocznij walkę z pupilem Czachy - jeśli wcześniej nie zabiłeś Ciro, to on zajmie się tym wrogiem i od razu przejdziesz do 2 starcia z Czachą, które wygląda tak samo, jak poprzednie. Obowiązkowo unikaj trucizny, wycofując się z walki. Ponadto gdy wróg puszcza ogień na daleki zasięg, to chowaj się za przeszkodami.

Dying Light 2 - Przedstawienie musi trwać 4

Po wygranym starciu będziesz musiał zdecydować, czy chcesz oddać komuś maskę, czy też wolisz ją porzucić:

  • Jeśli ją założysz, to zostaniesz nowym, uznanym mistrzem areny w Carnage Hall. Tłum będzie uradowany.
  • Jeśli dasz ją Ciro, to podejdziesz do chłopaka i sprawisz, że to on będzie nowym mistrzem areny. Finalnie jednak doprowadzisz do tego, że Twoja przyjaźń z chłopakiem mocno wzrośnie.
  • Możesz też porzucić maskę (o ile wcześniej zabiłeś Ciro) i opuścić Carnage Hall z głową opuszczoną w dół. To jedno z gorszych zakończeń, bo Aiden zostanie wygwizdany i opuści arenę z głową spuszczoną w dół.

Niezależnie od tego zakończysz wątek fabularny w Dying Light 2 Bloody Ties. Gratulacje!

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper