Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - inhibitory, lokalizacja

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 Inhibitory - mapa inhibitorów

Gdzie znaleźć inhibitory w Dying Light 2?

Pierwszy inhibitor wpadnie do Twojej kieszeni wraz z poznawaniem kampanii fabularnej. Potem otrzymasz dostęp do otwartego świata, a więc możesz samodzielnie szukać tego typu przedmiotów. Zwracaj zawsze uwagę na swój klucz GRE w lewym, dolnym rogu, który pokazuje, ile metrów od Ciebie znajduje się inkubator. Ponadto, inhibitorów zdobywanych w anomaliach GRE, kryjówkach, misjach głównych oraz pobocznych, zrzutach zaopatrzenia czy obiektach GRE nie wspominamy w tym rozdziale - jeśli maksujesz grę, to bez problemu odnajdziesz je w innych aktywnościach. Tutaj znajdziesz wyłącznie lokalizacje inhibitorów, które zdobędziesz podczas czystej eksploracji świata.

W dalszej części gry otrzymasz również przedmiot, który ułatwia znajdowanie inhibitorów rozsianych po całej mapie.

Dying Light 2 Inhibitory - 1-2 (Houndfield)

temp_name

Pierwszy opcjonalny inhibitor znajdziesz w opancerzonym wozie. Musisz wejść na jego dach i otworzyć właz znajdujący się na górze. Dzięki temu dostaniesz się do środka.

Dying Light 2 Inhibitory - Inhibitor 3 (Trinity)

temp_name

temp_name

Będąc w pobliżu wiatraka "modrzew" wejdź do malutkiego budynku na północnym-zachodzie. Znajduje się on na dachach - tam znajdziesz drugi inhibitor.

Dying Light 2 Inhibitory - Inhibitor 4 (Trinity)

temp_name

Wykonując zadanie poboczne "wszystko zostaje w rodzinie" trafisz do wyżej pokazanej lokacji. Po dotarciu do kuchni otwórz drzwi zamknięte od Twojej strony, a potem otwórz pomieszczenie GRE, gdzie znajduje się inhibitor.

Dying Light 2 Inhibitory - Inhibitor 5-7 (Trinity)

temp_name

Udaj się na północ od głównego wiatraka w regionie Trinity. Blisko źródła łupu (sklep) wejdziesz do budynku z otwartymi oknami, w którym znajduje się parę zombie, a także skrzynia z inhibitorami.

Dying Light 2 Inhibitory - Inhibitor 8 (Trinity)

temp_name

Udaj się na północną część obszaru. Będąc blisko jednego z pytajników zauważysz, że na ekranie pulsuje Twój klucz GRE. Wejdź do ogromnego budynku przez jedną z okiennic i przejdź po schodach w dół. Potem skorzystaj z szybu wentylacyjnego w ścianie z lewej strony (tuż obok skrzyni z inhibitorem), wskocz do nowego pomieszczenia, przejdź przez dziurę w ścianie, a potem powoli pnij się do góry.

Dying Light 2 Inhibitory - Inhibitor 9 (Lower Dam Ayre)

temp_name

Skrzynia z inhibitorem znajduje się pod mostem, dokładnie w wodzie. Musisz więc zanurkować, aby go zdobyć.

Inhibitor 10 (Garrison)

temp_name

Tuż przed wejściem do wieży VNC natkniesz się na obiekt wojskowy, w którym znajdziesz inhibitor.

Dying Light 2 Inhibitory - Inhibitor 11 (Garrison)

temp_name

Gdy będziesz na szczycie wieży VNC w regionie Garrison, wejdź na lampę i popatrz w dół. Po lewej stronie znajdziesz wejście do pokoju przez okno. Zeskocz tak, aby złapać się krawędzi i zbierz łupy w tymże miejscu.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper