Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Obozy bandytów, lokalizacja

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Obozy bandytów, lokalizacja

Lokalizacja obozów bandytów w Dying Light 2.

Obozy bandytów to w najprostszym tłumaczeniu miejsca przejęte przez lokalne gangi. Czasami są to renegaci, a w innym przypadku zwykli bandyci. Za każdym razem sposób odbijania ich lokacji jest taki sam. Zabij wszystkich wrogów (w tym mini-bossa znajdującego się najbliżej sztandaru), zbierz wszelkie rzeczy ze skrzynek (po zdjęciu flagi nie będzie to możliwe) i wyzwól miejscówkę, aby przystań ta stała się bezpiecznym miejscem. Otrzymasz za to sporo punktów walki i parkouru, a także nagrody w postaci nowych broni.

Zbiry z Downtown (Downtown)

temp_name

Pierwszy obóz bandytów przejmiesz wraz z postępem fabuły. Podobnie jest w przypadku tego drugiego, w Central Loop, a dokładniej w dzielnicy Downtown, ponieważ ów lokację wyzwolisz w trakcie wykonywania misji pobocznej "zabić albo nie zabić". Tak czy siak możesz się za nią zabrać dużo wcześniej - nie blokuje to dostępu do questa.

Zgodnie ze wcześniejszymi zaleceniami, wbij się na terytorium wrogów (wejście znajduje się od południowego mostu) i wedle własnego życzenia - zabij ich po cichu lub robiąc totalną rozpierduchę. Nie ma to większego znaczenia. Musisz zabić dwóch poruczników - jeden z nich znajduje się na drugim piętrze pierwszego budynku. Potem musisz iść na tyły i przejść po moście na teren drugiego budynku, który patroluje drugi porucznik. Dopiero, gdy go zabijesz, wróć do totemu i wznieś swoją flagę, aby podbić obóz.

Garrison Heights (Garrison)

temp_name

Heron Renegados (Lowe Dam Ayre)

temp_name

podstrona aktualizowana

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper