Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Jedyna nadzieja

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Jedyna nadzieja

Opis misji pobocznej "Jedyna nadzieja" w Dying Light 2 Bloody Ties.

Po opcjonalnej rozmowie z Ogarem tuż przed finałem walki na arenie ojciec Ciro poprosi Cię, abyś zdobył jego pancerz i broń, a więc przedmioty, które przydadzą Ci się w starciu z Czachą. Udaj się do znacznika i przeciśnij się między tekturami. Potem skorzystaj z przejścia z prawej strony, na dole.

Dying Light 2 - Jedyna nadzieja

Następnie podejdź do kolejnej tektury i odsuń ją na bok. Wejdziesz tym samym do starego pokoju Ogara. Zbadaj pancerz, plakat, a przede wszystkim dywan - pod nim znajdziesz wyposażenie Ogara. Odsuń szafkę, wcześniej skanując ją zmysłem przetrwania, a znajdziesz owe przedmioty.

Dying Light 2 - Jedyna nadzieja 2

Nim je zabierzesz, będziesz musiał rozprawić się z osobą, która obecnie zamieszkuje były pokój Ogara. Bądź z nim szczery, a zauważysz, że pancerz jednak zniknął. Idź potem do Yuan i zapytaj ją o sprzęt zleceniodawcy. Dowiesz się, że musisz wrócić samochodem na północy Carnage Hall do Old Villedor i odnaleźć Freddy'ego Stammę, który posiada wymagany pancerz. Dostań się więc na miejsce.

Dying Light 2 - Jedyna nadzieja 3

Gdy to zrobisz, zejdź do piwnicy. Schodź po schodach w dół i odbij w stronę pierwszych drzwi po lewej stronie, aby dostać się do skrytki. W niej znajdziesz kilka interaktywnych przedmiotów, które możesz zbadać, a także obiecany pancerz. Gdy spróbujesz go zebrać, to zaatakuje Cię Freddy.

Dying Light 2 - Jedyna nadzieja 4

Zabierz mu przynajmniej połowę paska zdrowia, a aktywujesz rozmowę, w której Freddy wyjaśni, dlaczego Cię zaatakował. Po tym wróć do metra do Carnage Hall i porozmawiaj z Ogarem. Będzie to ciężka rozmowa, po której zadanie się zakończy. Teraz jesteś gotowy na walkę z Czachą na głównej arenie.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper