Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - handlarz, gdzie znaleźć, co sprzedawać?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - handlarz, gdzie znaleźć, co sprzedawać?

Wszystko o handlarzach w Dying Light 2.

Podobnie, jak w przypadku pierwszego Dying Light, w Dying Light 2 znajdziesz masę handlarzy rozsianych po całym świecie gry. Znajdują się oni przede wszystkim przy wiatrakach, bazach czy innych dużych strefach bezpieczeństwa, gdzie nie muszą martwić się o swoje życie. Staną się dostepni wtedy, gdy Ty otrzymasz dostęp do otwartego świata gry.

temp_name

Ich zadanie jest bardzo proste. W każdym dniu przynoszą na swój rynek inne towary (pamiętaj, że każdy handlarz przygotowuje inną ofertę!), które możesz od nich kupić za wyznaczoną kwotę. Są to chociażby bronie, wihajster (broń boczna do rzucania), ubiór, zasoby potrzebne do craftingu czy nawet zwykłe medykamenty. Im większa rzadkość danego itemu, tym więcej musisz za niego zapłacić. 

Ciekawiej prezentuje się natomiast zakładka ze sprzedażą, gdzie możesz sprzedać niepotrzebne Ci bronie za wyznaczoną kwotę. Warto pozbywać się własnie w taki sposób broni, które nie przydadzą Ci się czy też elementów ubioru, aniżeli zostawić je w schowku na wieczność. Istnieje także możliwość sprzedania przedmiotów wartościowych, które znajdują się pod zakładką "różne". Są to najczęściej przedmioty zbierane w trakcie eksploracji, a jednocześnie nieprzydatne w trakcie gry. Przytrzymując klawisz "C" automatycznie się ich pozbędziesz.

Jeśli przypadkowo sprzedasz potrzebną Ci rzecz, możesz ją odkupić w zakładce "odkup". 

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper