Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Ptasie radio

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Ptasie radio

Opis zadania pobocznego 'ptasie radio" z Dying Light 2.

temp_name

Blisko jednej z osad znajdziesz Adriana, który jest obserwatorem ptaków. Przyjmij jego zadanie, którego zrealizowanie ma pomóc mu w swoim hobby. Skorzystaj z dźwigu od południowej strony i wyskocz z deski w powietrze. Korzystając z paralotni dostaniesz się w miejsce, w którym znajduje się zrzut zaopatrzenia. Potem przejdź na lewo i ponownie skorzystaj z paralotni i widocznego gołym okiem podmuchu wiatru.

temp_name

Teraz rozpocznij wspinaczkę na wieżę radiową. Wdrap się na pierwszą wieżę z prawej strony, a potem przejdź po metalowej konstrukcji na drugą wieżę. Złap się obracającego elementu i przeskocz na antenę, potem ponownie przejdź po metalowej konstrukcji, aby móc przeskoczyć na pierwszą wieżę.

temp_name

Wdrapuj się po metalowych konstrukcjach do góry, a na samym końcu przeskocz na najważniejszą wieżę. Stamtąd będziesz mógł bez problemu aktywować nadajnik. Wróć teraz na dach wieżowca, wskocz raz jeszcze na pierwszą antenę, a z niej przeskocz na tą, na którą wskazuje znacznik. Na platformie znajdziesz ptasie gniazdo, pod które podłożysz sprzęt zleceniodawcy. Po krótkiej rozmowie przez radio zadanie się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper