Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Rodzina zastępcza

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Rodzina zastępcza

Opis zadania "rodzina zastępcza" z Dying Light 2.

temp_name

To zadanie aktywujesz w Central Loop na terenie należącym do Stróżów Prawa. Na dachach znajdziesz Hugha, który powie Ci, abyś pomógł mu z uratowaniem swojego dzieciaka. Udaj się do znacznika i zacznij wdrapywać się na tutejszą wieżę ciśnień. Podróż rozpoczniesz od wejścia przez namiot - zabij kilku zarażonych, a następnie chwytając się żółtych elementów na jednej z rurek, przeskocz na platformę z lewej strony.

temp_name

W kolejnych dwóch poziomach wieży wykonuj te same czynności - skacz po żółtych elementach, korzystaj z linek i przymocowanych do ścian rurek, aby piąć się do góry. Na pierwszej i trzeciej dużej platformie znajdziesz dwie drabiny, które możesz opuścić w dół w razie upadku. Pamiętaj o nich, bo oszczędza Ci one ewentualnej, dodatkowej wspinaczki.

Koniec końców aktywujesz wieżę. Gdy tak się stanie zleć na ziemię, a potem raz jeszcze wejdź do wieży ciśnień. Teraz możesz popatrzeć na drabinę z lewej strony i zejść w dół. Na jednej z platform znajdziesz małego chłopca, więc pomów z nim.

temp_name

Zapałka podziękuje Ci za wyeliminowanie zarażonych i wspomni, że Hugh nie jest jego ojcem. Musisz rozwiązać tę sprawę, więc udaj się w pobliże bezpiecznej strefy i pomów z mężczyzną. Gdy to zrobisz, dowiesz się o przekręcie Hugha. Misja tak czy siak zakończy się wraz z zakończeniem konwersacji.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper