Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - crafting, wytwarzanie przedmiotów

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - crafting, wytwarzanie przedmiotów

Jak działa crafting w Dying Light 2?

Już po pierwszej misji głównej w Dying Light 2 otrzymasz dostęp do craftingu. Przechodząc do tejże zakładki w menu znajdziesz się w miejscu, w którym możesz wytworzyć rozmaite przedmioty. Aby jednak móc to zrobić potrzebujesz dwóch rzeczy - materiałów rzemieślniczych oraz schematów. To pierwsze jest proste do zdobycia - dokładnie eksploruj Villedor, a także wybieraj się do źródeł łupów, aby zebrać coś jeszcze cenniejszego. Możesz również skorzystać z usług handlarzy, którzy zawsze mają w swojej ofercie jakieś części do wytwarzania.

Z kolei schematy kupisz najczęściej u rzemieślników. Czasami zdradzają one, w jaki sposób stworzyć całkowicie nowy item, a w innych przypadkach ulepszają już wcześniej zdobyty schemat. Jeśli to bandaże, to możesz być pewien, że odzyskasz więcej zdrowia. Jeśli noże do rzucenia, to zadasz więcej obrażeń wrogom, w których nimi trafisz. Nie ma tutaj nic skomplikowanego, choć musisz sobie zanotować, że posiadając kilka przedmiotów stworzonych ze starego schematu (a więc tego gorszego), nie zamienią się one w ten lepszy wihajster. Warto więc pamiętać, aby nie tworzyć na zapas dziesiątek bandaży czy noży do rzucania.

temp_name

Samo stworzenie przedmiotów jest banalnie proste. Najedź na interesującą Cię rzecz i przytrzymaj przycisk odpowiedzialny za wytwarzanie. Po prawej stronie gra automatycznie podkreśla Ci, które przedmioty zostaną zużyte.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper