Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Swat

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Swat

Opis misji pobocznej "Swat" z Dying Light 2.

Wraz z postępem fabuły i powrotem na obszar Trinity zauważysz kolejną misję poboczną w osadzie ocaleńców. Pomów z Raheemem, który prowadzi usługę randkową. Następnie wejdź w interakcję z tablicą, na której znajdują się miejsca fałszywych kart. Pierwsze z nich, to bliżej umieszczone zleceniodawcy, to ciemna strefa, do której lepiej wejść nocą.

temp_name

Jeśli jednak zdecydujesz się na ekspedycję za dnia dobrze zombie zachęcić do wyjścia na zewnątrz. Zaczną się palić, więc automatycznie stracą pewną część zdrowia. Potem przejdź przez szyb w dół i udaj się na niższy poziom budynku. Na głównym korytarzu, gdzie znajdziesz plującego na Ciebie trującym jadem zarażonego, znajdziesz pierwszą kartę - dokładniej na komodzie z lewej strony. Teraz możesz opuścić to miejsce i ruszyć do drugiego znacznika. To jeden z pokojów bandytów, z którymi wcześniej już sobie poradziłeś. Zbierz kartę ze stołu i wróć do zleceniodawcy, aby otrzymać własną kartę i zakończyć questa.

Kartę i jej opis możesz podejrzeć w zakładce przedmioty kolekcjonerskie.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper