Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Perfumy

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Perfumy

Opis zadania pobocznego "Perfumy" z Dying Light 2.

Po zakończeniu fabuły w Old Villedor będziesz mógł zabrać się za misję Perfumy, która znajduje się blisko wiatraka w północnej części Trinity.

temp_name

Pomów z mężczyzną recytującym wiersz, aby poznać szczegóły questa. Musisz znaleźć dla Madlen czerwoną suknię w jednym ze sklepów, a następnie dostarczyć ją Horacemu. Udaj się więc na południową część Quarry End, pod osłoną nocy, i wejdź do budynku. Idź przed siebie, a potem odbij w lewo i przejdź do łazienki po prawej stronie. Blisko plecaka odnajdziesz czerwoną sukienkę.

temp_name

Gdy wyjdziesz z lokacji NPC poprosi Cię o znalezienie perfum w pobliskiej aptece. Odnajdziesz je na jednej z ostatnich półek. Teraz wróć do Horace, aby z nim pomówić o swoich znaleziskach. Na miejscu znajdziesz Adę - musisz pomóc podjąć Horacemu decyzję co do tego, którą z nich wybrać. Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper