Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - badanie obiektów, jak wchodzić w interakcję z ważnymi przedmiotami?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - badanie obiektów, jak wchodzić w interakcję z ważnymi przedmiotami?

Jak zbadać przedmioty w misjach w Dying Light 2?

Podczas rozgrywki w Dying Light 2 dowiesz się, że jednym z Twoich ważniejszych zadań będzie badanie istotnych dla fabuły innych zadań przedmiotów. Wejście z nimi w interakcję odpala najczęściej jakiś dialog lub scenkę, która popycha quest do przodu aktualizując przy tym cele. Badania nie są jednak oznaczone na dzień dobry, ponieważ musisz je wykrywać manualnie.

temp_name

Nie jest to jednak skomplikowana funkcja. Będąc w jakiejś lokalizacji wystarczy, że będziesz korzystał ze swoich zmysłów dostępnych pod klawiszem Q. Gdy zeskanujesz okolicę rozejrzyj się koło siebie - jeśli zauważysz czerwony, unoszący się w powietrzu dymek, a przy nim ikonę lupki, to wiedz, że właśnie został oznaczony Ci item, który możesz zbadać. Teraz wystarczy, że pod niego podejdziesz.

Bez aktywacji zmysłów (efekt ten utrzymuje się kilka sekund) nie będziesz mógł znaleźć badań. Warto więc korzystać ze zdolności Aidena i przyglądać się dowodom, które uzupełniają wiedzę o świecie gry. Czasami nawet zaliczają się do przedmiotów kolekcjonerskich, których w Dying Light 2 jest naprawdę sporo.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper