Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - polskie napisy i angielski dubbing, blokada lokalizacji

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - polskie napisy i angielski dubbing, blokada lokalizacji

Czy w Dying Light 2 można włączyć z polskich napisów i angielskiego dubbingu?

Rozpoczynając rozgrywkę w Dying Light 2 lwia część polskich graczy będzie korzystać z polskiej, pełnej lokalizacji, a więc oprócz napisów - również rodzimych głosów. Niektórzy będą woleć zmienić tę opcję, ale czy jest to możliwe? Z poziomu gry nie, ponieważ Techland obecnie nie przygotował takowych opcji.

Mając grę na platformie Steam można przejść do właściwości, a następnie języka i wybrać przykładowo angielski. Z kolei w przypadku konsol trzeba przejść do ustawień regionu, a następnie wybrać inny język niż polski. Wtedy Dying Light 2 się zaktualizuje, a Ty będziesz mógł cieszyć się innym językiem. Trzeba jednak zaznaczyć, że polscy deweloperzy uniemożliwiają mieszanie języków, a więc stosują blokadę lokalizacji. Wybierając język polski otrzymasz i dubbing i napisy, podobnie zresztą sytuacja wygląda w przypadku wersji ENG. Połączenie polskich napisów i angielskiego dubbingu jest obecnie niemożliwe.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper