Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - dwa znaczniki wyboru misji, co oznaczają?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - dwa znaczniki wyboru misji, co oznaczają?

Co robić, gdy widzę dwa znaczniki misji w Dying Light 2?

W trakcie wykonywania pobocznych aktywności, a w szczególności rozbudowanych zadań pobocznych, czasami zauważysz na mapie, że jedna z misji ma dwa znaczniki. Są one ponumerowane od 1 do najczęściej 2. Pierwszym przykładem jest zadanie opcjonalne "Na zdrowie!", które zdobędziesz po odwiedzeniu bazaru.

temp_name

Po najechaniu na którykolwiek znacznik zauważysz w szczegółowym podsumowaniu questa znaczek rozwidlenia, a także opis każdej z ikon. Ów znaczek sugeruje, że Twój czyn będzie wpływał na to, w jaki sposób potoczy się zadanie. W przypadku zadania "na zdrowie!" wybierając pierwszy znacznik ruszysz szukać Maca, automatycznie uniemożliwiając sobie dostanie się do Hansa, bo znacznik pokazujący jego miejsce zamieszkania zniknie. 

Samodzielnie musisz decydować, co będzie według Ciebie najlepsze w danej sytuacji. Czasami nie ma dobrego rozwiązania i musisz kogoś poświęcić/zdradzić, aby wyrządzić mniejsze szkody innymi mieszkańcom Villedor. To sprawia, że Dying Light 2 jest nieliniową produkcją, a Twoje wybory nawet w misjach pobocznych wpłyną na reputację Aidena.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper