Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Do tanga trzeba trojga

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Do tanga trzeba trojga

Opis zadania pobocznego "Do tanga trzeba trojga" w Dying Light 2 Bloody Ties.

Po wykonaniu 3 wyzwań na arenie Severus poprosi Cię o znalezienie przedstawicieli z mniejszej areny wokół Carnage Hall. Dostań się do znacznika i porozmawiaj z Yoską. Zapłać 500 monet, aby się z nim zmierzyć. Potem wejdź w interakcję z przedmiotem, które rozpocznie wyzwanie.

Finalnie okaże się, że będziesz musiał walczyć z trzema wrogami. Jednocześnie Aiden jest pijany, więc cały ekran jest rozmazany. Pamiętaj o unikach, a świetnie sprawdzą się tutaj szarże na wrogów czy wybijanie się w powietrze i uderzanie orężem w ziemię.

Dying Light 2 - Do tanga trzeba trojga

Skupiaj się także na jednym wrogu, a nie na wszystkich naraz. Gdy Twoje zdrowie spadnie, to odsuń się od nich i odczekaj, aż zregeneruje się do maksymalnego poziomu, a więc dwóch pasków. Po walce podejdź do Yoska i jeśli chcesz, to zgódź się na drugą turę walki.

Dying Light 2 - Do tanga trzeba trojga 2

Podczas niej dwójka braci będzie dzierżyć dalekosiężną broń. Nie mogą blokować Twoich ciosów, więc najlepiej będzie skrócić dystans i okładać ich nogą od stołu. Uważaj natomiast na Bobę, który będzie posiadał ten sam oręż, co wcześniej.

Dying Light 2 - Do tanga trzeba trojga 3

Po tym starciu raz jeszcze pomów z Yoską. Gdy podejdzie strażnik, zdecyduj, czy chcesz zapewnić braciom wolność, czy też nie płacić za nich i sprawić, że trafią do więzienia Astrid, gdzie zapewne zginą. Wybór należy do Ciebie.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper