Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Broń ostateczna

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Broń ostateczna

Opis zadania 'Broń ostateczna" z Dying Light 2.

temp_name

Wykrzyknik z misją pokazuje się wyłącznie wtedy, gdy maksymalnie przybliżysz mapę i skierujesz ją na zachodnią część regionu Horseshoe. Pomów z tajemniczym mnichem i zapłać 200 sztuk złota, jeśli jesteś zainteresowany poszukiwaniem cennej broni. Nie jest to duża kwota, więc warto się zgodzić. Automatycznie na Twoją mapę zostanie naniesione kilka punktów - udaj się w pierwszej kolejności na wiadukt.

temp_name

Na dach dostaniesz się od balkonów z lewej strony. Jeśli wcześniej zebrałeś zrzut zaopatrzenia w tym miejscu, to nie powinieneś mieć problemów z dotarciem do tego miejsca. Jeśli nie, zajrzyj do działu skupiającego się na tychże aktywnościach i zapoznaj się z opisem przejścia. Finalnie okaże się, że w skrzyni na wiadukcie niczego nie ma. Rusz więc do drugiego znacznika, do którego dotrzesz w ten sam sposób, co do drugiego zrzutu zaopatrzenia w tym regionie. Ponownie, odwiedź nasz dział skupiający się na tego typu aktywnościach, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dostać się do bezpiecznej strefy.

Koniec końców skapniesz się, że zostałeś oszukany przez mnicha. Musisz wrócić do osady i z nim pomówić. Zdecyduj, czy chcesz odzyskać pieniądze, czy zostawić je mnichowi - wybór ten nie ma znaczenia, ponieważ misja i tak i tak skończy się po tym dialogu.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper