Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - fabuła i główny bohater

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: fabuła i główny bohater

Historia przygotowana przez scenarzystów zabiera nas do miasta Villedor, czyli miejsca, które jako jedyne próbuje stawić czoła niezwykle zaraźliwej chorobie dziesiątkujących ludność na całym świecie. Główny bohater, czyli niejaki Aiden Caldwell, jest Pielgrzymem trafiającym do tegoż miejsca w poszukiwaniu bardzo bliskiej mu osoby. Na pierwszy rzut oka spokojna przeprawa przeradza się w istny koszmar, ponieważ protagonista zostaje wrzucony w wir intryg, za którymi stoją rywalizujące między sobą frakcje.

Szukanie jednej osoby przeradza się w istną wojnę, w której odgrywamy sporą rolę. Sprzymierzamy się z danymi grupami, aby przeszkodzić tym innym w realizacji swoich celów, które niemalże za każdym razem zbliżają wskazaną frakcję do przejęcia kontroli nad miastem. W końcu to od nas zależy, kto i w jaki sposób będzie rządził Villedorem.

Co jednak najciekawsze, główny bohater musi nie tylko sprzymierzać się z grupami podzielającymi nasze poglądy i szukać osoby mogącej pomóc mu zrozumieć, kim tak naprawdę jest, ale również dbać o swój stan zdrowia. Jest zarażony i im dłużej będzie przebywał w ciemnych lokacjach, tym bardziej musi walczyć z "wkradającą" się do jego organizmu infekcją.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper