Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Pertraktacje

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Pertraktacje

Opis zadania głównego "Pertraktacje" z Dying Light 2.

Po rozmowie z Sophie zaznajomisz się tematem problemów dotyczących dostaw wody. Po opuszczeniu bazaru odezwie się ona również przez radio, gdzie poprosi o jak najszybsze dotarcie do celu, ponieważ sytuacja się zaostrza. Gdy udasz się do znacznika zauważysz, że bandyci zaatakowali ludzi od Bazaru. Dostań się na dachy, zbadaj teren i w sposób, który najbardziej Ci odpowiada, wyeliminuj bandytów.

temp_name

Warto zainteresować się butlami z gazem. Chwycić je, odpalić, a następnie rzucić w stronę niezorientowanych bandytów, dzięki czemu zabijesz jednego, a przy dobrych wiatrach dwóch oponentów już na sam początek zabawy. Potem dobij resztę i sprawdź, czy Suzie leżącą przy skrzyni żyje. W trakcie rozmowy z nią zaatakuje Cię goliat, którego będziesz musiał wyeliminować. Uważaj jednak, bo wraz z nim na arenie pojawią się inne zombie. Mocarny przeciwnik jest bardzo powolny, więc przyda Ci się krótka broń - możesz użyć także rozsianych po całym terenie butli z gazem, aby uprzykrzyć życie oponentowi. Gdy to zrobisz przeszukaj oznaczone ciała w poszukiwaniu kryształów. Okaże się, że żaden z nieżyjącym ludzi Sophie ich nie posiada. Po rozmowie przez radio misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper