Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - łuk i paralotnia, jak zdobyć, kiedy dostępne?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - łuk i paralotnia, jak zdobyć, kiedy dostępne?

Jak zdobyć łuk i paralotnię w Dying Light 2?

temp_name

Przyglądając się materiałom promocyjnym z Dying Light 2 można było niejednokrotnie zauważyć, że główny bohater używa do walki łuku, a do parkouru i szybkiego przemieszczania się między wieżowcami paralotni. Broń i gadżet ten nie są dostępne z nami od początku, a ich znalezienie wcale nie przychodzi tak prędko.

Zwiedzając Old Villedor musisz liczyć się z tym, że nie znajdziesz tutaj żadnego łuku ani paralotni w świecie gry. Ani przy wrogach, ani nie wytworzysz ich dzięki schematom kupionym u rzemieślnika. Możesz natomiast, przed misją fabularną "Rewolucja", odwiedzić barmana z bazaru, który w swojej ofercie będzie posiadał broń miotająca, a także strzały (te zbierzesz również eksplorując mapę).

 

temp_name

Ponadto, gdy rozpoczniesz finałową misję o tytule "Rewolucja", kończącą wątek w pierwszej części miasta, zauważysz w ekranie nagród, że jednym z bonusów jest łuk. Dzięki temu będziesz wiedział, że po ukończeniu tegoż zadania do Twojego ekwipunku trafi oficjalnie łuk. Pamiętaj jedynie, aby go przypisać i przypadkowo nie sprzedać - chyba że masz ochotę od razu kupić od handlarzy w Central Loop lepszą broń dystansową.

Ponadto, paralotnia stanie się dostępna automatycznie po pierwszym wejściu do Central Loop. Wręczy Ci ją pewna towarzyszka, a więc nie możesz tego pominąć. Wszak jest to jeden z ważniejszych przedmiotów nocnego biegacza.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper