Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Niesforny brat

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Niesforny brat

Opis przejścia zadania "niesforny brat" w Dying Light 2.

Aby zdobyć zaufanie Sophie będziesz musiał uratować jej brata. Misja ta jest dostępna wyłącznie w nocy, więc jeśli w grze jest dzień prześpij się w bezpiecznej strefie i wróć na szlak. Po wejściu do sklepu zauważysz, że jest on wypełniony zombie. Na blacie przed Tobą znajdziesz pierwszą notkę z tej lokacji, więc zabierz ją - leży dokładnie obok kasy fiskalnej.

temp_name

Następnie odbij do pomieszczenia z lewej strony, gdzie znajdziesz kryształ oraz nieżyjącego mężczyznę. Okaże się, że to Kojak, kumpel Barneya. Zbierz przedmioty, a potem wróć do głównego pomieszczenia budynku i użyj zmysłu przetrwania, aby znaleźć ślady. Na ziemi znajdziesz ślady butów, które poprowadzą Cię do piętro budynku. Tam znajdziesz zarażonego na drugim poziomie, a więc będziesz musiał go wyeliminować korzystająć z broni.

temp_name

Teraz zapukaj do drzwi i- okaże się, że brat Sophie nie będzie miał zamiaru otworzyć Ci drzwi, co spowoduje, iż będziesz musiał obronić się przed około dziesięcioma zarażonymi. Jeśli zacznie Ci brakować odporności pamiętaj o zażywaniu grzybków UV. Po wykonaniu celu wyważ drzwi, pomów z Barneyem i zgódź się na pomoc w odnalezieniu jego koleżki. Zejdź na parter i skorzystaj ze zmysłu przetrwania. Zauważysz ślady, które poprowadzą Cię do odbicia ręki na drzwiach. Zbadaj je i wyjdź na zewnątrz. Przejdź do sąsiedniego budynku i wskocz na piętro, gdy zauważysz krew na łóżku.

temp_name

Przejdź na schody i dostań się na drugie piętro. Obok skrzyni GRE, na lewo, znajdziesz Nathana, czyli swój cel. Pomów z nim, a po scenie wróć do bazaru. W pokoju Sophie znajdziesz Barneya, z którym zamienisz parę słów, a potem wrócisz na rynek do swojej zleceniodawczyni. Opowie Ci o rzeczach trapiących Bazar i automatycznie zleci kolejne zadanie fabularne. To, którym zajmowałeś się przed chwilą, właśnie po rozmowie z Sophie się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper