Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Prawdziwi przyjaciele

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 prawdziwi przyjaciele

Opis przejścia zadania "prawdziwi przyjaciele" w Dying Light 2.

Gdy pomożesz Sophie załatwić pierwsze sprawy wrócisz po raz trzeci na bazar w regionie Trinity. Usłyszysz matkę wołającą swoje dzieci, więc możesz do niej podejść i zapytać, czy potrzebuje pomocy z odnalezieniem pociech. Dzięki temu do Twojego dziennika wpadnie kolejne zadanie. Wyjdź z rynku i udaj się w stronę murów kościelnych. Chłopca, z którymi bawił się Moe i Scott, znajdziesz na prawo od głównej bramy.

temp_name

Zdradzi Ci on ciekawą rzecz nt. dzieciaków. Wyjdź z bazaru i udaj się na miejsce, w którym Scott uczył małolatów, w jaki sposób łapać kuny. Będąc blisko budynku usłyszysz krzyki, więc musisz szybko dostać się do środka -zrobisz to dzięki wyrwie w bramie od zachodniej strony. Wchodząc w interakcje z drzwiami spotkasz Scotta, który poprosi Cię o znalezienie Moe. Już po wejściu kawałek dalej przywita Cię masa zarażonych - przyda Ci się tutaj wabik albo granat odłamkowy/koktajl Mołotowa do zniszczenia przynajmniej połowy z nich. Drugą połowę musisz wybić ręcznie, inaczej będą Cię gonić po całym budynku.

temp_name

Wspinaj się do góry i wedle życzenia zbieraj łupy. Jest tutaj nawet kryształ przy pomieszczeniu z kuchnią, które znajduje się na samej górze. Finalnie dotrzesz do przejścia zabarykadowanego deskami - prześlizgnij się pod nim i przejdź do drzwi naprzeciwko kanapy, na której leży piesek. Otwórz je, aby pomówić z Moe. W międzyczasie do lokacji wejdzie potwór, z którym będziesz musiał się uporać.

temp_name

Z racji tego, iż znajduje się on na dole, możesz na początek wykorzystać granaty odłamkowe lub noże do rzucania, aby zadać mu trochę obrażeń przed mieszaniem się w walkę z wykorzystaniem broni białej. Gdy zejdziesz w dół zauważysz także potwora plującego jadem i to nim musisz zająć się w pierwszej kolejności. Zabicie olbrzyma nie jest najcięższym zadaniem, ponieważ posiada jedynie silny atak, który sygnalizuje zamachem. Wykonuj uniki, aby nie zostać uderzonym. Gdy przywoła na arenę innych zarażonych użyj na nich najlepiej koktajlu mołotowa, aby ich spalić.  Po starciu wróć do Moe tą samą drogą, z której skorzystałeś wcześniej.

temp_name

Dying Light 2 pies

Dzieciak opowie Ci swoją własną historię, lecz na sam koniec konwersacji będziesz musiał zdecydować, czy chcesz skrócić cierpienie psa, czy też zostawić go na pastwę losu. Wybór należy do Ciebie, ale nie da się uratować czworonożnego przyjaciela od wyniszczającej go choroby. Po podjęciu decyzji wróć na Bazar do zleceniodawczyni i pomów z Dominikiem. Od Ciebie zależy, czy chłopak pozna prawdę, czy też zostanie ona przed nim zatajona.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper