Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Gońcy II, III, IV, V

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Gońcy II, III, IV, V

Opis zadań z serii "Gońcy"

Po ukończeniu pierwszej misji związanej z gońcami możesz od razu pomówić z Driscollem, aby przyjąć kolejne zlecenie. Gdy będziesz wychodził z obiektu natkniesz się na agresywnie nastawionego Jacka, który będzie Ci się przyglądał. Koniec końców dostaniesz się do apartamentu, do którego musisz dostarczyć przesyłkę. Pomów z położną, a następnie wróć do siedziby gońców, co zakończy to zadanie. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku trzeciego etapu zadania Gońcy.

Na czwartą część wątku musisz trochę poczekać, ponieważ dopiero po paru rozwiązanych questach odezwie się do Ciebie Driscoll z prośbą o przybycie do siedziby gildii. Pomów z nim, a otrzymasz jeszcze bardziej elitarne zlecenie. Dostań się do mieszkania i pomów z zrozpaczoną kobietą i zgódź się jej pomóc. Rusz na spotkanie z szantażystą.

temp_name

Gdy wejdziesz do środka zostaniesz zaatakowany przez agresywnego mężczyznę. Szybko go zabij i wróć do gildii gońców. Tym samym aktywujesz piątą część zadania Gońcy. Tym razem będziesz musiał dostarczyć aż trzy listy. Sprawa wygląda tak, jak poprzednio. Biegaj do mieszkańców i wręczaj przesyłki, a potem wróć do Driscolla.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper