Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Przebłysk geniuszu

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Przebłysk geniuszu

Opis misji przebłysk geniuszu z Dying Light 2.

Po pierwszym wejściu na bazar z biomarkerem będziesz mógł porozmawiać - tuż po minięciu drzwi, za którymi kryje się rynek - z Carlosem, który opowie Ci o rzemieślniku i swoich kreatywnych wynalazkach.

temp_name

W pewnym momencie poprosi Cię on o zebranie pewnych materiałów rzemieślniczych. To części elektroniczne, które przydadzą się do jego ogrodzenia. Zbierzesz je w źródłach łupu, które są oznaczone na mapie fioletową ikoną (nie pomyl ze źródłami łupów dla cennych przedmiotów dla handlarzy!), a po najechaniu na nie pojawi się informacja o możliwości zebrania przedmiotów rzemieślniczych. Istnieje również szansa, że jeśli już wcześniej takowe miejsca odwiedzałeś, to będziesz miał potrzebne itemy już przy sobie, a więc będziesz mógł wręczyć je Carlosowi.

Gdy tylko to zrobisz Carlos poprosi Cię o jeszcze jedną rzecz. Musisz udać się na zewnątrz i włączyć urządzenie zleceniodawcy na lewo od frontowej bramy do bazaru. Potemp rzejdź do ogrodu i pomów z młodym rzemieślnikiem - po długim dialogu misja się zakończy, a Ty otrzymasz pierwszą modyfikację, którą możesz zamontować do jednej ze swoich lepszych broni.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper