Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Zrzuty zaopatrzenia (wojskowe), lokalizacja

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 zrzuty wojskowe (zaopatrzenie) - lokalizacja

Lokalizacje zrzutów zaopatrzenia w Dying Light 2.

Zrzuty wojskowe to nic innego, jak miejsca, w których znajdują się skrzynki ze specjalnym wyposażeniem. Bardzo często ciężko się do nich dostać, a w niektórych sytuacjach lokacje te są osaczone wrogimi jednostkami - ludźmi lub zarażonymi. Jednakże trud jest wynagradzany zdobyciem naprawdę rzadkich, potrzebnych do przeżycia w Villedorze przedmiotów czy materiałów do wytwarzania ciężko zdobywalnych itemków. Szczególnie istotny jest sprzęt wojskowy, za który odblokujesz legendarne mody do broni u rzemieślnika.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-22B (Horseshoe)

temp_name

Dotarcie do tego miejsca jest trochę utrudnione, ponieważ najpierw - korzystając z lin - musisz dostać się do swojej kryjówki (lub ją odblokować) na jednej z konstrukcji. Dopiero potem przeskoczysz na linkę prowadzącą na obiekt z lewej strony, czyli tam, gdzie znajduje się zrzut zaopatrzenia.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-17U (Horseshoe)

temp_name

W tym przypadku skorzystaj z południowego przejścia. Musisz dostać się na balkony budynku i stopniowo wspinać się do góry. W pewnym momencie powinieneś minąć wejście do budynku znajdujące się od jego północnej strony. Kontynuuj wspinaczkę aż będziesz mógł biegać po czerwonych płytach przymocowanych do ścian po Twojej lewej stronie. Wejdź do biur, wyjdź na zewnątrz i podążaj ścieżką, aż nie przedostaniesz się do zrzutu zaopatrzenia.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-FH3 (New Dawn Park)

temp_name

Po dotarciu do Central Loop odnajdziesz kolejne zrzuty. Pierwszym z nich jest umieszczony blisko rybiego oka. Na górę wieżowca dostaniesz się dzięki linie służącej za windę - znajduje się ona trzy budynki na lewo (czyli najbardziej od południa) od Twojego celu. Z punktu kontrolnego ocaleńców przeskocz na czerwone płytki, a z nich bez problemu dostaniesz się do zrzutu zaopatrzenia.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-1L0 (Downtown)

temp_name

Po przejęciu obozu bandytów przejdź przez pierwszy budynek, a potem popatrz w lewo na drabinę. Wejdź na platformę, obróć się za siebie i przeskocz w stronę płytek. Trzymając się lewej strony wespnij się do góry i przeskocz na czerwone panele. Następnie, będąc na dachu pierwszego budynku, wskocz do biurowca z lewej strony. Wdrap się do góry, a gdy będziesz na zewnątrz ponownie korzystaj z czerwonych paneli przymocowanych do wieżowca z lewej strony. Będąc w kolejnym pokoju podejdź do szybu wentylacyjnego i korzystając z metalowych przymocowań, wspinaj się ku górze. Dzięki temu dotrzesz do skrzyni z zaopatrzeniem.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-M30 (Downtown)

temp_name

Skorzystaj z dźwigu w wieżowcu, na szczycie którego znajduje się kryjówka biegacza. Potem wyskocz z deski, a dzięki specjalnemu podmuchowi automatycznie znajdziesz się na dachu budynku, na którym znajduje się zrzut zaopatrzenia.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-R31

temp_name

Dotarcie do tego zrzutu jest bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z paralotni będąc na innym, sąsiednim wieżowcu i wlecisz do budynku od północnej strony. Potem przejdź przez pokoje, skorzystaj z liny na zewnątrz i zbierz zrzut.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-NW4

temp_name

Ten zrzut najlepiej zdobyć po aktywacji wieży VNC. Jeśli nie zrobisz tego od razu wróć do obiektu i skorzystaj z windy, aby dostać się na szczyt, a następnie leć do oznaczonego miejsca na mapie za pomocą paralotni.

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-G3T (Garrison)

temp_name

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-UT0 (Garrison)

temp_name

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-V3P (Lower Dam Ayre)

temp_name

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-04B (Houndfield)

temp_name

Dying Light 2 zrzuty wojskowe - THB-7U3

temp_name

podstrona aktualizowana

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper