Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Losowe aktywności, opcjonalne spotkania

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Losowe aktywności, opcjonalne spotkania

Jak wyróżnić losowe spotkania w Dying Light 2?

Gdy tylko otrzymasz dostęp do otwartego świata w Dying Light 2 będziesz mógł wziąć udział w losowych spotkaniach. Villedor jest dość niebezpiecznym miejscem, a więc w zawartość tego typu aktywności wchodzi zabijanie bandytów łupiących jakieś lokacje, eliminacja osób z wrogiej frakcji przetrzymującej zakładników, czy uratowanie ocalałego przed wygłodniałymi zombie. Zadania te są opcjonalne i nawet nieoznaczane w dzienniku.

temp_name

Możesz zauważyć je natomiast w trakcie korzystania z lornetki lub po prostu eksplorowania świata. Ta druga opcja jest zdecydowanie częstsza, więc warto przyglądać się nagle pojawiającym znacznikom na ekranie i radarze. Jeśli przybierają one niespotykany zbyt często kolor niebieski, to wiedz, że jest to właśnie nieobowiązkowa aktywność losowa, w której możesz, ale również nie musisz brać udziału. Olanie jej nie jest w jakikolwiek sposób karane, a więc jeśli chcesz zdobyć PD w walce/parkourze (najczęściej to 200 punktów doświadczenia) czy zdobyć nowe przedmioty, owe dodatkowe zajęcia są dobrą odskocznią od głównych zadań.

temp_name

Przypadkowe spotkania są z kolei oznaczone na mapie ikoną książki. Po pojawieniu się we wskazanym punkcie możesz usiąść przy ognisku i wysłuchać, co mają do opowiedzenia ocaleni. Zazwyczaj są to ciekawe historie, ale nie otrzymujesz za bezczynne siedzenie żadnych przedmiotów czy punktów doświadczenia w kategorii parkour/walka.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper