Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Kryształowa biel

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Kryształowa biel

Opis misji "kryształowa biel" z Dying Light 2.

temp_name

W trakcie zwiedzania obszaru Garrison natkniesz się na chemika, który poprosi Cię o pomoc w uwolnieniu jego syna. Idź do znacznika pod osłoną nocy, a następnie wejdź do kryjówki rebeliantów. Gdy tylko znajdziesz się w środku zauważysz, że walczą oni z zarażonymi. Wykorzystaj ten fakt i dołącz się do zabawy, zabijając wszystkich oponentów. Zbierz przedmioty, a potem wejdź do szybu wentylacyjnego z korytarza.

temp_name

Przeciśnij się między windami i przejdź na wyższe piętro. Tam zabij kolejnych przeciwników, a następnie udaj się do spiżarni, w której zamknięty jest Rook. Dowiesz się dużo o synu i ojcu - ten drugi przerwie rozmowę. Misja zakończy się po wyborze co do tego, czy chcesz wyjawić prawdę, czy też nie. Lepszy jest ten pierwszy wybór, ponieważ zleceniodawca będzie próbował wpłynąć na swoją pociechę w przyszłości.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper