Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - oficjalna data premiery gry i docelowe platformy

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: oficjalna data premiery gry i docelowe platformy

W trakcie tworzenia Dying Light 2, deweloperzy napotkali rozmaite przeszkody i musieli aż parokrotnie przesunąć premierę gry. Wydaje się, że po najnowszych ogłoszeniach, wszystko jest na dobrej drodze, a my powinniśmy móc wcielić się w Aidena, głównego bohatera rzeczonego tytułu, już na początku lutego 2022 roku.

Dokładna data premiery Dying Light 2 to 4 luty 2022. Tytuł pojawił się na komputerach osobistych oraz konsolach Sony (PlayStation 4, jak i PlayStation 5) i Microsoftu (Xbox One, Xbox Series X|S), więc każdy zainteresowany znajdzie odpowiadającą mu wersję. W późniejszym czasie gra pojawi się też na przenośnych konsolach Nintendo Switch.

Ponadto, nic nie wskazuje na to, iż premiera na sprzęty dziewiątej generacji (PS5 i XSX|S) miała odbyć się nieokreślony czas po debiucie na past-genach (PS4, XONE). To dobra informacja dla osób, które chcą poznać produkcję od rodzimych deweloperów w jak najlepszej jakości.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper