Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - kooperacja, rozgrywka ze znajomymi

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: kooperacja - rozgrywka ze znajomymi

Pierwszy Dying Light świetnie smakował w trybie kooperacji, więc fani tego modułu z niecierpliwością oczekiwali jakichkolwiek informacji na jego temat. Teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że zostanie on zaimplementowany do Dying Light 2.

Co najlepsze, już od drugiej godziny rozgrywki będziemy mogli zaprosić do sesji swojego znajomego. Techland wymaga od nas wyłącznie ukończenie samouczka, aby później nie musieć grać w pojedynkę. Oznacza to, że historię Aidena można poznać od A do Z w trybie kooperacji!

Warto jednakże nadmienić, że wybory będzie mógł podejmować wyłącznie host gry, czyli ten zapraszający innych do swojej sesji. Uczestnicy mogą wyłącznie przyglądać się (lub doradzać za pomocą komunikatora głosowego), jak zmienia się miasto i nastawienie wskazanych bohaterów po podjęciu danej decyzji przez zarządzającego grą.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper