Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Wiatraki, lokalizacja i opis przejścia

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 Wiatraki - lokalizacja i opis przejścia

Jak znaleźć i aktywować wiatraki w Dying Light 2?

Po otrzymaniu dostępu do otwartego świata w Dying Light 2 będziesz mógł zainteresować się wiatrakami, które są odpowiednikami punktów widokowych z Assassin's Creed. Po dotarciu na miejsce musisz zawsze na wszelkie możliwe sposoby dostać się do przełącznika znajduje się na górze konstrukcji. Po jego włączeniu na mapę zostaną naniesione nowe ciekawe punkty.

Wiatrak "Olcha" (Trinity) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

W przypadku pierwszego wiatraku sprawa jest dość prosta. Wdrap się na platformę, na której powierzchni znajduje się poduszka z narysowanym symbolem "X". Gdy winda zjedzie w dół stań na rzeczonej poduszce i wybij się w stronę platformy przed Tobą. To sprawi, że Twój wyskok będzie jeszcze mocniejszy, a Ty dostaniesz się windą na szczyt wiatraku. Stamtąd wejdziesz w interakcję z panelem sterowania.

Wiatrak "Modrzew" (Trinity) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Udaj się do południowej częściobszaru Trinity. Podobnie, jak w poprzednim przypadku, muszisz wspiąć się na sam szczyt konstrukcji. Tym razem jednak trzymaj się jeżdżących od dołu do góry belek i przeskakuj na drewniane platformy z lewej lub prawej strony. Pod koniec przejdź kucająć pod tekturami i skorzystaj z drabiny.

Wiatrak "Wierzba" (Horseshoe) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Pierwszy wiatrak w tym regionie znajduje się na zachodzie regionu. Wdrap się na ceglany murek i wskocz na pierwszą ruchomą platformę. Z niej przeskocz na tę drugą, większą, a potem popatrz się na drewniane deski tworzące kolejną platformę. Kucnij i przejdź przez wyrwę, a następnie po metalowej części konstrukcji - po wskoczeniu na drabinę znajdziesz się przy skrzynce elektrycznej.

Wiatrak "Klon" (Horseshoe) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Drugi wiatrak w tym regionie znajduje się na południu. Aby dostać się do skrzynki elektrycznej musisz - ponownie - skorzystać z platform i ruchomych obiektów. W tym przypadku wspięcie się do góry jest bardzo proste.

Wiatrak "Dąb" (Quarry End) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Dąb to pierwszy i ostatni wiatrak w regionie Quarry End. Udaj się do miejscówki i tradycyjnie, korzystając z wind towarowych, dostań się na szczyt i aktywuj wiatrak.

Wiatrak "Magnolia" (Wharf) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Wiatrak Magnolia to pierwszy i ostatni wiatrak w regionie Central Loop, który należy wyłącznie do Stróżów Prawa. Korzystając z panelów obniżaj lub podwyższaj poszczególne windy, aby dostać się na sam szczyt. Szczególnie ważne jest, aby windę z obciążnikami nie ustawić na samej górze, ponieważ nie dasz rady do niej doskoczyć z poruszającego się w górę lub w dół kija. Będąc z kolei na windzie z obciążnikami nie skacz w stronę desek, a metalu, które trzymają wyżej wspomnianą konstrukcję.

Wiatrak Wiąz (Muddy Grounds) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

W Muddy Grounds wiatrak znajdziesz na zachodzie. Tym razem zadanie jest bardzo proste - udaj się na wentylację po prawej stronie od wiatraka i wespnij się na urządzenie. Potem podskocz i użyj paralotni, co sprawi, że wzniesiesz się w powietrze i dolecisz do wiatraka.

Wiatrak "Sosna" (Downtown) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

W południowo-wschodniej części Downtown natkniesz się na wiatrak Sosna. Złap się ruchomej rurki, gdy opadnie, i przeskocz na deski (najlepiej od lewej strony, gdzie znajdują się wystające elementy). Potem wskocz do góry po kolejnych deskach i aktywuj lokację.

Wiatrak "Orzech" (Downtown) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Drugi wiatrak z Downtown znajduje się na północy. Skorzystaj dwukrotnie z rurki, aby dostać się na platformę przed Tobą, a następnie na podest za Tobą.

Wiatrak "Jałowiec" (Garrison) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Tym razem zabij kilku renegatów znajdujących się pod konstrukcją, a następnie wdrap się na platformę. Przeskocz na pierwszy kij i poczekaj, aż zrówna on się z tym drugim. Potem odwróć się i poczekaj, aż zacumuje na samej górze - wtedy możesz przeskoczyć na drugą stronę wiatraka.

Wiatrak "Teczyna" (Garrison) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Przy tym wiatraku wskocz na metalową konstrukcję, użyj liny z hakiem i przeskocz na linkę przed Tobą. Potem złap się betonu transportowanego przez windę, wskocz na platformę z prawej i przeskocz na tą z lewej. Potem wdrap się po drabinie na górę i aktywuj obiekt.

Wiatrak "Hikora" (Garrison) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Zabij renegatów, potem przeskakuj między rurami i wdrap się na platformę za Tobą. Potem korzystając z reszty elementów drap się na szczyt.

Wiatrak "Świerk" (Lower Dam Ayre) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Wiatrak "Jesion" (Saint Paul Island) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Wiatrak "Cedr" (Saint Paul Island) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Wiatrak "Brzoza" (Houndfield) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

Przy wiatraku brzoza złap się desek, a potem betonu na windzie towarowej. Przeskocz na drugi beton za Tobą, a potem na platformę po prawej stronie. Następnie skorzystaj z drabiny i aktywuj obiekt.

Wiatrak "Wiśnia" (Houndfield) - Dying Light 2 wiatraki

temp_name

W przypadku ostatniego wiatraka w grze Dying Light 2 złap się desek, potem betonu, następnie odwróć się za siebie i złap się kolejnego elementu. Przejdź na prawo i przeskocz na platformę z prawej strony - między deskami jest dziura, którą się przeciśniesz do góry. Następnie przejdź po metalowej konstrukcji, skorzystaj z drabiny i aktywuj obiekt.

podstrona aktualizowana

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper