Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - But

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - But

Opis zadania głównego "But" z Dying Light 2.

Gdy tylko ukończysz zadanie związane z aktywacją wieży VNC rozpoczniesz zadanie związane z Lawan. Podążaj za kobietą korzystając z paralotni (po drodze najlepiej jest zebrać zrzut zaopatrzenia znajdujący się tuż obok znacznika!). Potem pomów z nią i zgódź się na znalezienie nowych butów. Otwórz szyb wentylacyjny, zeskocz w dół i otwórz drzwi do mieszkania. Będąc w środku od razu włącz generator.

temp_name

Teraz możesz zacząć przeszukiwanie mieszkania. Wejdź w interakcję szczególnie z radiem na stole przy telewizorze, dzięki czemu zdobędziesz przedmiot kolekcjonerski. Znajdziesz go pod nagraniami w znajdźkach, i co ciekawe, możesz odtworzyć w celu posłuchania muzyki Lawan. Rusz na piętro, sprawdź notatkę, a potem przejdź pod biurkiem do tajemniczego pokoju kobiety. Zabierz zdjęcie, przesuń tekturę i wejdź do środka. Zbierz rzeczy, a następnie popatrz pod łóżko, gdzie znajduje się wspominane czerwone pudełko. Gdy weźmiesz buty dowiesz się, że byłym chłopakiem Lawan był Hakon. Aiden powie o słowo za dużo - musisz teraz wyjść z domu i udać się na dach budynku kobiety.

temp_name

Udaj się na czerwony dach metra Central Loop i stamtąd skorzystaj z dźwigu, który zabierze Cię do Lawan. Obejrzyj długą scenkę i pomów ze swoją sojuszniczką. Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper