Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - wybory w trybie kooperacji, kto podejmuje?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: wybory w trybie kooperacji, kto podejmuje?

Wybory w trybie kooperacji w Dying Light 2.

Dying Light 2 będzie można przejść od początku do końca w trybie kooperacji. Oznacza to, że uruchamiając grę po raz pierwszy już sam prolog będziemy mogli poznać ze znajomym - podobnie sytuacja wygląda w przypadku epilogu. Jest to świetna wiadomość dla osób, które planują poznać historię Aidena Caldwella w minimum dwie osoby.

Jak jednak sytuacja wygląda z wyborami, które przecież odegrają ogromną rolę w Dying Light 2? Okazuje się, że będzie mogła podejmować je osoba hostująca, czyli ta, która zakłada sesję i zaprasza do niej swoich znajomych. To jej przypadnie zaszczyt podejmowania decyzji w wybranych sekwencjach.

Warto jednak wspomnieć, że konsekwencje wyborów poznają wszyscy w sesji. Zmiany w otoczeniu, filmiki przerywnikowe, wszystko to będzie wyglądało tak samo, jak u hostującego, więc jedynym ograniczeniem dla gości w sesji jest uniemożliwienie podejmowania decyzji w najważniejszych momentach fabularnych.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper