Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Leto, walka z bossem

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Leto, walka z bossem

Leto z Dying Light 2, walka z bossem

temp_name

Drugim, większym bossem w Dying Light 2 jest Leto. To zmutowany goliat, który potrafi szarżować i uderzać wyłącznie silnymi atakami o sporej sile rażenia. Nie możesz ich blokować, więc pozostaje jedynie bieganie po całej arenie i/lub wykonywanie uników pomagających uniknąć ciosu. Po całej arenie są rozsiane włócznie, a także butle z gazem, które pomogą Ci w walce. Możesz zebrać także broń - istnieje spore prawdopodobieństwo, że będzie ona lepsza niż ta obecna. Finalnie najlepszą taktyką na Leto jest wykonanie uniki, a następnie wyprowadzenie dwóch, maksymalnie trzech szybkich ciosów i oddalenie się na bezpieczną odległość.

W dalszej części walki w katedrze pojawią się także zwykli zarażeni. Musisz ich zabić zanim znowu wrócisz do starcia z bossem. Pamiętaj jednak, że gdy znajdziesz się blisko namiotu GRE, przez który musiałeś przed chwilą przejść, zombie dadzą Ci spokój, ponieważ chwyci ich lampa UV. Zapamiętaj sobie tę wskazówkę, ponieważ jeśli zostaniesz osaczony przez zwykłych oponentów, to możesz skorzystać z tego ułatwienia.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper