Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Renegaci

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Renegaci

Opis zadania pobocznego "Renegaci" z Dying Light 2.

Po ukończeniu misji dotyczącej odnalezienia Rowe'a odezwie się do Ciebie przez radio osadnik z punktu kontrolnego, który odwiedziłeś w rzeczonym zadaniu głównym. Udaj się do znacznika, aby pomóc ocaleńcom atakowanym przez ludzi porucznika.

temp_name

Do zadania warto podejść dopiero na czwartym poziomie doświadczenia i posiadając broń na tym samym lvl. Wrogów jest tutaj sporo, a uprzykrzyć życia może Ci szczególnie elita. Do walki z nimi przygotuj sobie granat lub koktajl mołotowa, ponieważ poruszają się najczęściej w grupkach. Próbuj również używać specjalnych kopnięć i nabijać wrogów lub wyrzucać ich do wody - poza obszar punktu kontrolnego. Nie zapomnij także o eliminacji łuczników stojących na szopach. Nimi wręcz trzeba zająć się na samym początku walki.

Potem pomów z Kasperem. Dowiesz się, że resztę ocalałych osadników renegaci zabrali do swoich innych obozów. Podążaj więc do znacznika misji, otwórz zamknięte drzwi prowadzące do pokoju wytrychem i rozpocznij badanie śladów. W pierwszej kolejności przyjrzyj się szkieletowi leżącemu na stole, tuż obok wejścia. Gdy tylko to zrobisz na Twoją mapę zostanie naniesiony kolejny punkt. W nim również nie znajdziesz sojuszników, więc pozostaje ostatnia, trzecia lokacja. Tam również nie będzie po nich śladu.

temp_name

Pozostanie Ci wyłącznie możliwość udania się do obozu będącego bardzo blisko trzeciej miejscówki renegatów. Dostań się do środka i zabij ich na wszelkie możliwe sposoby - możesz próbować ich zrzucić ze swojej kryjówki kopnięciami. Potem dostań się do budynku z lewej strony i wyeliminuj elitę - uważaj jednak na swoje tyły, ponieważ zostanie wezwane tutaj wsparcie, które będzie próbowało zajść Cię od tyłu.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper