Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - dialogi, jak nie pominąć opcjonalnych kwestii?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - dialogi, jak nie pominąć opcjonalnych kwestii?

Jak rozmawiać w Dying Light 2, aby nie pominąć dialogów?

Dying Light 2 posiada wiele elementów RPG, a jednym z nich są dialogi. Przy większości z nich obserwujemy wyłącznie konwersatorów, ale przy dłuższych, bardziej rozbudowanych rozmowach pojawia się na ekranie kółko rozmów.

temp_name

Znajdziesz na nim zazwyczaj dwie kwestie dialogowe, ale zdarzają się sytuacje, gdy jest ich więcej. Musisz pamiętać, że tylko ta oznaczona pomarańczowo-złotym (zazwyczaj znajduje się z lewej strony kółka dialogowego) kolorem pcha konwersację do przodu. Jeśli wybierzesz opcję z tekstem o białym kolorze możesz być pewnym, że wypytasz swojego rozmówcę o dodatkowe szczegóły, a następnie powrócisz do głównego tematu.

Czasami zdarzy się jednak, że w kole dialogowym znajdą się wyłącznie najważniejsze kwestie w towarzystwie znaku rozwidlenia oraz kołysającego się ekranu. Wtedy też miej na uwadzę fakt, że stoisz przed większym lub mniejszym wyborem, od którego zależy to, jak potoczy się dalsza rozmowa. Przypomnę, że najważniejsze wybory opisaliśmy w oddzielnym dziale poradnika.

temp_name

W dalszej części gry natkniesz się także na dialogi z limitem czasu. Miej dłoń cały czas na myszce, bo niektóre koła dialogowe są dostępne wyłącznie przez parę sekund. Jeśli nie podejmiesz jakiejkolwiek decyzji, możesz tego żałować, ponieważ mieszkańcy Villedoru nie usłyszą, co sądzisz na dany temat i samodzielnie podejmią wybór.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper