Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Sprawy rodzinne

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Sprawy Rodzinne

W tym zadaniu zapoznasz się z mini-grami dostępnymi w wiosce, a także porozmawiasz z kowalem Gunnarem. Przed udaniem się do niego możesz rozegrać partyjkę w wymagającą grę w kości, wziąć udział w pyskówce, pić jak najszybciej miód, a także zainteresować się tatuażystą. Po tym idź do Gunnara.

Assassin's Creed Valhalla - Sprawy rodzinne

Będąc u kowala ulepsz Topór Varina za sztabkę, którą zdobyłeś podczas inwazji na malutki obóz wroga. Dzięki ulepszeniu będziesz mógł nałożyć na ostrze runę podnoszącą statystki wyposażenia. Teraz możesz wrócić do sali tronowej, o ile wykonałeś już zadanie związane z wyrocznią - jeśli nie, najpierw zainteresuj się nim, a dopiero potem wróć do Randvi. Po wejściu do Styrbjorna, porozmawiasz z nim na temat Kjotvego. W pewnym momencie do brzegu przycumuje Sigurd, co automatycznie zaktywuje kolejną misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper