Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Odrywanie pijawki

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Odrywanie pijawki

Po rozmowie z Erkiem wystarczy, że udasz się do portu i poczekasz aż się ściemni. Jeśli w Lundenie jest dzień, zajmij się aktywnościami pobocznymi lub odejdź od komputera na parę minut i wstrzymaj się z rozgrywką, aż zauważysz palące się pochodnie (ewentualnie zteleportuj się do osady i prześpij się na swoim łożu). Po powrocie na miejsce schowaj się za paletą i poczekaj na swój cel.

Assassin's Creed Valhalla - Odrywanie pijawki

Gdy zacznie uciekać, goń go ale nie zabijaj. Gdy Cię zauważy, dalej będzie biegł do miejsca, w którym dowiesz się co nieco o Pijawce, dlatego też nie krzywdź go. Po dotarciu na miejsce będziesz musiał uporać się z kilkoma strażnikami - możesz też spróbować przeniknąć do pierwszego domku widocznego na prawo od głównego wejścia - to właśnie tam znajdziesz kowala, od którego wyciągniesz istotne informacje.

Assassin's Creed Valhalla - Odrywanie pijawki

Teraz możesz dostać się na teren, na którym przebywa siostra pomagająca w przeszłości szeryfom. Po dostaniu się do środka wyeliminuj chroniących ją wikingów - w międzyczasie kobieta zacznie uciekać, więc ważne jest, abyś wtedy się nią zainteresował i nie musiał gonić za nią całe miasto. Gdy już obejrzyj scenkę z Odynem, wróć do Erkiego, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper