Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - gdzie podziały się tzw. pytajniki?

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - gdzie podziały się tzw. pytajniki?

Ubisoft zrezygnował z pytajników na mapie na rzecz stworzenia sekretów podzielonych na trzy kategorie, z których wyróżniamy: bogactwa, tajemnice oraz artefakty. W tych pierwszych zbieramy surowce oraz minerały potrzebne do rozwinięcia osady, a także zdobywamy uczone księgi w celu rozwinięcia bohatera.

W przypadku tajemnic odwiedzamy rozmaitych ludzi, aby wykonać ich króciutką misję, znajdujemy legendarnych wojowników, tudzież zwierzęta, z którymi musimy się zmierzyć, czy także wykonujemy inne dodatkowe aktywności, jak chociażby "muchomory" wprowadzające nas w halucynacje.

Artefakty natomiast często przedstawiają mapę skarbu, a także projekty tatuaży. Ten drugi rodzaj znajdźiek jest trudniejszy do zebrania, bowiem notatka ze szkicem projektu będzie nam uciekać - najczęściej po dachach. Gdy tylko zbliżymy się do niej, będziemy mogli ją zebrać.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper