Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Dawne rany; Młodzieńcze rany

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Dawne rany; Młodzieńcze rany

Dawne rany:

W pierwszej kolejności porozmawiaj z żoną ealdormana. Zaprowadzi ona Cię do zamtuza, w którym spotkasz Rollo. Wyjdź z mężczyzną przez okno i zabij paru Sasów, po czym wraz z nim jedź konno do jego obozu. Okaże się, że zaatakowali go przeciwnicy, a Ty sam będziesz musiał dowiedzieć się, kto wpuścił ich do kryjówki wikinga.

Assassin's Creed Valhalla - Dawne rany; Młodzieńcze rany

Możesz próbować szukać śladów lub wskazać zdrajcę - okaże się nim być kobieta (jeśli wskażesz mężczyznę, kobieta zrani w późniejszym etapie rozgrywki frankijską mężatkę). Po wskazaniu zdrajczyni jedź z Rollem w stronę pobliskiego obozu, aby uwolnić jego wojów. Nie skradaj się, bowiem i tak czy siak będziesz zmuszony użyć topora. Po otwarciu dwóch klatek i zabiciu Anglików misja się zakończy.


Młodzieńcze rany:

Teraz musisz uratować dawną miłość tutejszego dowódcy. W tym celu udaj się do jej domu - wokół niego znajdziesz trzech przeciwników. Zabij ich i skieruj się w stronę stajni. Tam za skrzyniami znajdziesz jej brata, który opowie Ci, że kobieta została uprowadzona. Udaj się do twierdzy Sasów, zabij wroga mającego klucz do domu, a następnie wyprowadź wybrankę ealdormana z zastrzeżonego terenu.

Assassin's Creed Valhalla - Dawne rany; Młodzieńcze rany

Udaj się z nią do chaty rybackiej i połóż ją w środku. Po scence przerywnikowej misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper