Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Z wizytą w Cyne Belle

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Z wizytą w Cyne Belle

Po osłabieniu sił lady Eadwyn możesz przystąpić do ataku na jej fortecę. W tym celu spotkaj się z Geadrikiem, który zgodzi się na to, abyś przeprowadził sabotaż i zwiększył szansę na odniesienie zwycięstwa w walce. Gdy już będziesz przy garnizonie, obejdź go z lewej strony, tuż przy rzecce, a następnie wejdź po przeszkodach na wieżę strażniczą.

Assassin's Creed Valhalla - Z wizytą w Cyne Belle

Z tamtej pozycji możesz sabotować balisty lub strzelić w kotły z olejem, co osłabi zamkowe instalacje obronne - są one oznaczone na niebiesko po zeskanowaniu terenu. Warto zaznaczyć, że nie ma sensu w tej misji się skradać, bowiem chcąc nie chcąc i tak zostaniesz w pewnym momencie wykryty. Gdy już zniszczyć parę przedmiotów Anglików, wróć do swoich towarzyszy i rozpocznij szturm.

Po dotarciu do pierwszej bramy, przeskocz na drugą stronę terenu i strzel w oba ogniwa widoczne za drewnianym mostem - to pozwoli Ci przejść dalej. Na kolejnym poziomie fortyfikacji Twoim zadaniem będzie wespnięcie się do góry i otworzenie kraty - mechanizm otwierający znajdziesz w środku zamku - czeka tam na Ciebie paru wrogów.

Assassin's Creed Valhalla - Z wizytą w Cyne Belle

Po otwarciu kraty dostaniesz się na dziedziniec, co automatycznie uruchomi starcie z Eadwyn. Skup się na niej i olej wojaków, a walka nie powinna przysporzyć Ci jakichkolwiek trudności. Kobieta ma sporo czułych punktów - jeśli w nie trafisz i wykonasz cios ogłuszający, przeciwniczka straci około połowę pasku życia. Po pomyślnym ukończeniu szturmu możesz zdecydować, co chcesz zrobić z kobietą i powrócić do tematu Sigurda. Jego oraz Basima znajdziesz na najwyższym piętrze lokacji. Po dotarciu do miejsca rozpocznie się scenka przerywnikowa, którą przerwie pojawienie się w okolicach Króla Aelfreda. Obejrzyj bardzo długi film przerywnikowy, po którym misja, jak i obecnie rozgrywany rozdział się zakończą. Teraz możesz wrócić do Randvi i zdać raport.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper