Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Książe Marnotrawny

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Książe Marnotrawny

Biegnij w stronę brzegu, aby spotkać się ze swoim przybranym bratem. W międzyczasie spotkasz dwóch Assasynów, z którymi Sigurd postanowił współpracować podczas swojej podróży. Idź ze swoim kompanem do sali tronowej, aby spotkać się z tutejszym królem. Po scence wysłuchaj opowieści Sigurda - następnie porozmawiaj z najważniejszymi osobami, nad którymi zauważysz dymek czatu (Randvi, Styrbjorn, Basim, Hytham). Po tym idź do Sigurda, który ma dla Ciebie wyjątkowy prezent.

Assassin's Creed Valhalla - Książe Marnotrawny

Podczas rozmowy powspominacie dobre, stare czasy, ale co najważniejsze - otrzymasz od Basima ukryte ostrze, które przetestujesz na pobliskich, wypchanych słomą manekinach. Assasyni pokażą Ci w jaki sposób dokonywać cichych zabójstw - słuchaj ich i wykonuj to, co każą. Gdy wykonasz cztery cele, wróć do Sigurda i podejdź z nim na brzeg, aby omówić dalsze działania. To zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper