Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Zapuszczanie korzeni

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Zapuszczanie korzeni

Po rozmowie z Sigurdem podejdź do miejscowego kowala, Gunnara. Poprosi on Cię, abyś wzniósł kuźnię - aby to uczynić musisz zrobić najazd. Wejdź na swój drakkar i udaj się do najbliższego napadu, do Klasztoru Akcentów na zachód od Twojej osady.

Assassin's Creed Valhalla - Zapuszczanie korzeni

Gdy będziesz już blisko terytorium Anglików, rozpocznij inwazję. Zabij przeciwników, a następnie złup skrzynie z zapasami. Dopiero gdy ukończysz wszystkie aktywności na tutejszym regionie, Eivor powie swoim ludziom, aby udali się na łódź. Po drodze będą palić najważniejsze budynki Sasów (klasztory), co będzie oznaką, iż inwazja została zakończona.

Assassin's Creed Valhalla - Zapuszczanie korzeni

Po powrocie i zbudowaniu kuźni, idź do sali biesiadnej i porozmawiaj z Sigurdem, który przedstawi Ci Twój malutki zakątek, w którym będziesz mógł odebrać listy (przyjąć misję), a także odpocząć. Następnym krokiem będzie udanie się w kierunku stajni, aby ponownie porozmawiać z bratem. Zrób to, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper