Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Mury Templebrough

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Mury Templebrough

W tej misji pomożesz Ubbowi i Sigurdowi złapać żonę króla. Pierwszym celem będzie porozmawianie ze swoim przyrodnim bratem - potem udaj się do fortecy Anglików - nie wchodź frontową bramą, bowiem tam znajdziesz wielu żołnierzy.

Assassin's Creed Valhalla - Mury Templebrough

Aby uniknąć niepotrzebnych zamieszek, wejdź po widocznej na górze drabinie, a potem idź w stronę północno-wschodnią - wejdź po schodach do góry eliminując po cichu przeciwnika, a gdy będziesz blisko rusztowania - wejdź do góry, aby wejść do ruin, dzięki którym dostaniesz się do lady Aethelswith.

Assassin's Creed Valhalla - Mury Templebrough

Będąc na górze, strzel w linę utrzymującą w górze żyrandol - sprawi to, iż łatwo wyeliminujesz odpoczywających Sasów. Potem przejdź do kolejnego pomieszczenia, w którym znajdziesz służki żony króla. Okaże się, że jedna z nich przebrała się za ową kobietę - rozpocznij gonitwę za swoim celem.

Assassin's Creed Valhalla - Mury Templebrough

Po chwili zauważysz frontową bramę, a w niej masę przeciwników. Możesz z nimi walczyć albo po prostu szybko odbić w lewo i wyskoczyć z zamku, aby szybko złapać damę i zanieść ją do obozu. Ważne jest to, aby jej nie zabijać - gdy się do niej zbliżysz, ona sama się zatrzyma. Weź ją na ramię i udaj się do obozu Ubba. Po scence misja się zakończy - nie zapomnij uwolnić jeńców.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper