Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Na miarę wikinga

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Na miarę wikinga

Teraz będziesz musiał zrobić z Oswalda twardego chłopa. Udaj się do przystani i porozmawiaj z przyszłym królem. Nauczyć go grać w pyskówkę - przy pierwszych dialogach wybieraj jakie chcesz kwestie, a przy ostatnim wyborze zaznacz: "wyszydź jego kurzy wzrost". Po konwersacji umówicie się na walkę na śmierć i życie.

Assassin's Creed Valhalla - Na miarę wikinga

Udaj się na małą wysepkę, gdzie Finnr przygotował plac bitewny. Po chwili dotrze do Was Oswald, z którym będziesz walczył. Musisz trzy razy pokonać go w dosyć nierównej walce - nie dawaj mu forów, bo to nie ma zbyt dużego sensu. Po walce Oswald poprosi, abyś Ty wraz ze swoją załogą najechał pobliski obóz. Wsiądź na przybyły drakkar i udaj się na teren przeciwników, aby rozpocząć najazd.

Assassin's Creed Valhalla - Na miarę wikinga

Walcz z wrogami i strzelaj w materiały łatwopalne, aby niszczyć towary Normanów. W tych działaniach będą pomagać Ci również Twoi kompani. Po udanej inwazji porozmawiaj z Finnrem, co zakończy zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper