Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara

Jeśli - po rozmowie z Randvi - postanowisz udać się w pierwszej kolejności do Ledecestrescire, to uaktywnisz misję "Synowie Ragnara". Dotrzyj do Repton, czyli miasteczka przejętego przez wikingów - przy głównym miejscu spotkasz Ivarra. Po rozmowie z nim udaj się do namiotu, w którym przebywa Sigurd oraz Ubba.

Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara

Tam wysłuchaj swoich kompanów, którzy planują atak na twierdzę obecnego króla Mercji. Po scence możesz zwiedzić miasto lub od razu udać się do portu, w którym przebywa Ubba. Po konwersacji udasz się do Tamworth. Czeka na Ciebie parominutowa podróż konno, podczas których czytaj istotne dla historii dialogi.

Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara

Gdy już dotrzesz na miejsce, rozpocznie się rozmowa z królem i jego poplecznikiem. Podczas jednej z decyzji możesz wybrać pierwszą opcję dialogową, aby rozśmieszyć swoich sojuszników. Koniec końców dowódca nie zgodzi się na warunki Ubba, więc Ty sam będziesz musiał udać się do obozu synów Ragnara, aby przygotować się do natarcia. Tam porozmawiaj z dowódczynią, która poprowadzi Cię pod mury.

Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara

Chwilę później przejdziesz do natarcia. Chwyć za taran i zacznij forsować bramę - odpychaj taran na wystarczającą odległość, a następnie klikaj LPM aby przeprowadzić szarżę - powtórz tę czynność kilkukrotnie. Będąc w środku zabijaj napotkanych Anglików do czasu aż Twoi sojusznicy nie przepchną tarana do drugiej bramy.

Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara

Po sforsowaniu drugiej bramy, zabij lub omiń Sasów i biegnij w stronę wzgórza, czyli do sali biesiadnej obecnego króla Mercji. Przed drzwiami prowadzącymi do celu spotkasz dwóch przeciwników - zabij ich z pomocą Sigurda, Ivarra i Ubba, a następnie wejdź do środka. Po obejrzeniu filmiku przerywnikowego dowiesz się, że król zniknął.

Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara

Twoim najnowszym celem jest znalezienie trzech poszlak, które zaprowadzą Cię do oponenta. Aby je odnaleźć, zeskanuj teren (dowody będą świecić się na niebiesko). Przeczytaj listy, a gdy znajdziesz ten z pieczątką, wróć do Ivarra. Ta czynność zakończy zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper