Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Odzyskana chwała

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Odzyskana chwała

Po uratowaniu trzech dowódców Somy znajdziesz się w obozie wojskowym. Porozmawiaj z nimi, a następnie udaj się do jarly, aby omówić kolejne kroki. Po konwersacji przywołaj drakkara i przejmij nad nim ster. Udaj się do znacznika, w którym znajdziesz wikingów chcących odzyskać swoją fortecę.

Assassin's Creed Valhalla - Odzyskana chwała

Po zakończeniu negocjacji z członkiem Zakonu Starożytnych przystąp do walki - strzel z łuku w łatwopalne beczki i wejdź do środka, aby rozpocząć inwazję. Eliminuj każdego napotkanego Anglika, a gdy dotrzesz do kolejnej bramy - uderz w nią toporem. Po dotarciu do sali biesiadnej i zabiciu oponentów wejdź w interakcję z frontowymi drzwiami.

Assassin's Creed Valhalla - Odzyskana chwała

Po zabiciu poplecznika członka Zakonu dmuchnij w róg bitewny, co zakończy misję, a sami członkowie klanu Somy zaczną świętować. Teraz będziesz musiał przejrzeć wszystkich trzech dowódców kobiety.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper