Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Zaślubiny

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Zaślubiny

Przed Tobą ostatnia misja w tymże rozdziale. Udaj się do Elmenhamu, domu Oswalda, aby pojawić się na jego ślubie z Valdis. Przed wejściem do świątyni porozmawiaj z królem Wschodniej Anglii, po czym obejrzyj długi filmik, w którym Oswald i Valdis zostaną mężem i żoną.

Assassin's Creed Valhalla - Zaślubiny

Teraz możesz wziąć udział w dwóch zabawach z braćmi kobiety. Broder będzie chciał zmierzyć się z Tobą w piciu piwa na czas (podejdź następnie pod stół z jedzeniem, a mężczyzna zapyta Eivora, czy chce spędzić z nim trochę więcej czasu - jeśli chcesz nawiązać opcjonalny romans, zgódź się). W przypadku Brothira będziesz musiał strzelać do dzbanów z łuku będąc pod wpływem alkoholu.

Assassin's Creed Valhalla - Zaślubiny

Po wykonaniu obu czynności zauważysz Finnra, który pije na dachu. Wejdź do niego i porozmawiaj, a następnie weź go na ramię i zeskocz w dół korzystając z paliku i liny po lewej stronie. Po tym automatycznie przeniesiesz się do dopiero co koronowanego króla, który przemówi do swego ludu i poprosi o to samo Ciebie. Jeśli oszczędziłeś pw poprzednim zadaniu Rueda, zabije on jednego strażnika po czym wyzwie Oswalda do bitwy. Zgódź się, aby walczył, bowiem uda mu się pokonać pierwszego, i zapewne nie ostatniego, wikinga w swoim życiu. Po tym misja dobiegnie końca. Teraz możesz wrócić do Randvi i zdać jej raport.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper