Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Dobijanie Saksa

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Dobijanie Saksa

Po zabiciu Pióra i Stryczka wróć do Aelfreda i Goodwina. Po rozmowie z szeryfem idź na ceremonię, na której znajdziesz siostrę członka Zakonu.

Assassin's Creed Valhalla - Dobijanie Saksa

Po rozmowie z nią i wejściu w interakcję z ciałem biskupa zabij trzech strażników i wróć do kobiety. Powie Ci ona, gdzie znajduje się oponent. Udaj się do niego, aby go zabić. Do sali obrad dotrzesz przez okno, do którego prowadzi rusztowanie. Gdy będziesz na belce, zabij chorążego stojącego na górze po lewej stronie, patrząc na króla. To on jest członkiem Zakonu Starożytnych. Po scence udaj się do domu biskupa.

Assassin's Creed Valhalla - Dobijanie Saksa

Wejście do kryjówki Zakonu znajdziesz po prawej stronie od frontowego wejścia, tuż przy polu uprawnym. W środku zbadaj pierwszą poszlakę, a do drugiej dostaniesz się zdobywając dzban łatwopalny, który znajdziesz prześlizgując się pod przeszkodą, tuż obok przesuwanego elementu. Po zdobyciu drugiej wskazówki wróć do katedry, a dokładniej to do króla Aelfreda. Po rozmowie z nim opuść mury Wincestre i wróć do Randvi, aby zdać jej raport. To zakończy wątek w tymże mieście.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper