Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Gniew morza

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Gniew morza

Teraz udaj się do obozu wypadowego, aby rozpocząć szturm na fortecę przeciwnika. Porozmawiaj z Finnrem i przemów do przybyłych do ruin wieśniaków, którzy pomogą w walce. Następnie przeniesiesz się na otwarte morze, na którym będziesz musiał bronić się przed ognistymi strzałami oponentów.

Assassin's Creed Valhalla - Gniew morza

Gdy zauważysz lecące do Twojego drakkaru strzały, wciśnij Q aby twoi wojacy osłonili się swoimi tarczami. Po chwili dotrzesz do lądu, gdzie zaczniesz bratobójczą walkę z wrogami. Zabij wrogów przy murach i chwyć za taran, aby sforsować pierwszą bramę.

Assassin's Creed Valhalla - Gniew morza

Następnym krokiem będzie zabicie kolejnych wikingów i sforsowanie kolejnej bramy. Przed chwyceniem tarana zabij stojących na murze łuczników (strzel w beczki), aby nie wylewali oni oleju na Ciebie (wywoła to podpalenie). Podobnie zrób w przypadku trzeciej bramy (tam również znajdziesz worek z zużytymi przedmiotami, który zgniecie oponentów. Następnie znajdziesz się na placu, na którym zauważysz Rueda przetrzymującego Oswalda.

Assassin's Creed Valhalla - Gniew morza

Teraz możesz zabić pozostałych wrogich wojów lub ich zignorować i wejść na plac, na którym stoczysz walkę z bossem. Jest on bardzo prosty do pokonania - w pierwszej kolejności zabij jego zwierzę, wilka, a następnie zajmij się nim - paruj ciosy, a także wyprowadzaj sporo kontrataków, bowiem to one są kluczem do zwycięstwa.

Po pokonaniu Rueda jeden z wojów uwolni Oswalda, przy którym będziesz musiał podjąć decyzję, co chcesz zrobić z przeciwnikiem:

  • Jeśli go zabijesz, to po prostu zginie.
  • Jeśli go oszczędzisz, pojawi się na weselu Oswalda i narobi sporo szumu.

Po podjęciu decyzji podejdź pod Oswalda, który opowie Ci o planach na przyszłość i zaprosi Cię na ślub.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper