Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem łabędzi

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem Łabędzi

Po przeniesieniu się do fikcyjnego świata będziesz musiał dotrzeć do osady Halfdana - syna nieżyjącego już Ragnara. Drakkarem będzie sterował Sigurd, więc Ty przez calutki ten czas możesz słuchać słów swoich sojuszników i podziwiać przepiękne krajobrazy.

Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem łabędzi

Dopiero po dotarciu do tamy zamkniętej w łańcuch będziesz musiał opuścić łódź (przytrzymaj literę C). W obozie znajdziesz około sześciu-siedmiu Sasów, więc możesz ich zabić za pomocą swoich toporków. Po tym wejdź do budynku Anglików i strzel strzałami z łuku w dwie podpory utrzymujące łańcuch.

Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem łabędzi

Teraz wróć na drakkar i płyń do wyżej wspomnianej osady. Na miejscu spotkasz bandytów, z którymi będziesz musiał walczyć. Podobnie jak w innych przypadkach, trzymaj się sojuszników i nie daj się zajść wrogom. Walka jest bardzo prosta, więc nie powinieneś mieć z nią jakichkolwiek problemów.

Assassin's Creed Valhalla - Szlakiem łabędzi

Po konfrontacji z bandytami uzupełnij prowiant i udaj się do sali biesiadnej. Znajdziesz w niej dwóch więźniów - stajennego i handlarkę. Teraz czeka na Ciebie parominutowy film, w którym zobaczysz, jak Twoi ludzie wznoszą pierwsze budynku. Po nim wysłuchaj Randvi i Sigurda, którzy przedstawią plany dot. wioski. Po tym misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper