Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Przechylanie szali

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Przechylanie szali

Mając już damę w swoich progach, spróbuj przekonać ją, aby zdradziła miejsce pobytu męża. Podczas konwersacji, w momencie gdy Ivarr przyniesie trzy głowy zabitych Sasów, wybierz pierwszą opcję dialogową "Przestraszyłaś się, Aethelswitho", aby kobieta zdradziła swego króla. Po tym będziesz musiał udać się do kryjówki Burgreda, znajduje się ona w tym miejscu:

Assassin's Creed Valhalla - Przechylanie szali

Po dotarciu na miejsce wyeliminuj strażników i wejdź do krypty za pomocą głównego wejścia. Jeśli nie interesują Cię skarby, przejdź przez wejście na wprost - po chwili spotkasz harcownika, który posiada klucz do komnaty króla. Zabij go i otwórz drzwi. Po rozmowie z królem będziesz musiał uderzyć go kilka razy z pięści, a następnie związać i zabrać na konia.

Assassin's Creed Valhalla - Przechylanie szali

Po wyjściu na zewnątrz połóż Burgreda na ziemi i zabij wrogów stacjonujących przy bramie. Wyjdź z fortecy, aby przyzwać konia - połóż króla na nim i udaj się w stronę braci, nie zwracając uwagi na goniących Cię Anglików. Podczas ucieczki do Tamworth będzie gonić Cię sporo wrogów, ale nie posiadają oni łuków, więc nie przeznaczaj dla nich zbyt dużo czasu.

Assassin's Creed Valhalla - Przechylanie szali

Dopiero przed wjazdem do miasta przejętego przez wikingów zostaniesz trafiony strzałą z łuku, co spowoduje upadek z konia. Wraz z nacierającymi z Tamworth sojusznikami zabij Anglików i wróć na konia, aby dotrzeć do miasta. Po dotarciu do znacznika, obejrzyj krótki filmik, który zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper